Isigimiz
   
 
Projelerimiz
Gelecegimiz Için Bir Isik
 
 
kardeşlik bedel ister

 KARDEŞLİK BEDEL İSTER: 

İNSAN VAKFI SURİYE’DE

İnsan Vakfı, saldırılar ve kış mevsimiyle birlikte iyice zorlaşan yaşam şartlarında hayata tutunmaya çalışan savaş mağdurları için “Kardeşlik bedel ister” sloganıyla yola çıktı. Vakıf, Suriye içinde yardım dağıtımlarına başladı.

Suriyeli mazlumlara yardım organizasyonu ile ilgili açıklama yapan İnsan Vakfı Genel Başkanı Kemal Eliş şunları söyledi: “1992 yılında “Önce İnsan” diyerek ve eğitimi önceleyerek faaliyetine başlayan İnsan Vakfı, yıl içinde binlerce öğrenciye eğitim veriyor, binlerce öğrenciye burs, öğrenci evi, kitap ve kırtasiye gibi yardımlarda bulunuyor. Vakıf ayrıca okul yapımı, okullara kütüphane kurma, mescit yapma gibi talebe yönelik yardım faaliyetlerini de yürütüyor.
Gelinen noktada; ağırlaşan kış şartları ve saldırıların artmasıyla birlikte Suriye’de yaşam çok daha zor. Hayatta kalan Suriyeli mazlumlar daha da çaresiz ve birçok insani yaşam hakkından mahrum. 
İnsan Vakfı, pek çok dünya ülkesinin saldırdığı Suriye’de ne kadar mazluma ulaşabilirse o kadar çok yardım götürmeyi hedefliyor. Vakfımızın hedefi, evi olmayanlar için çadır, yakacak, battaniye, gıda ve temizlik malzemesinden oluşan 15 tırlık yardım malzemesini Suriyeli savaş mağdurlarına ulaştırmak. Yardımlar Lazkiye, İdbib ve Halep’te dağıtılacak.
Yardımlarını Suriyeli ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyen hayırseverlerwww.insanvakfi.org.tr adresinden ve bankalardan nakit bağış yapabilirler.

Toplu, un, gıda malzemesi, battaniye, yakacak ve temizlik malzemesi bağışı yapmak isteyen hayırseverlerin ise (0212) 534 41 61 nolu telefona ulaşmaları yeterli. “


652 Defa Görüntülendi
 
 
Arkadaşınla Paylaş
Yazıcıya Gönder
Yorum Yap
Bu Konu İçin Henüz Yorum Yapan Olmamış.
İlk Yorum Yapan Siz Olun !
 
   
Puan : Çok İyi  İyi  Orta  Kötü  Çok Kötü
Ad Soyad :
E-Posta :
Başlık :
Mesaj :
 
   
 
Destek   Üye Ol
Hızlı Ulaşım   Kurumsal | Temsilciliklerimiz
İletişim   İletişim | E-Posta
Linkler   Haber Vaktim | İnsan Vakfı | Ritim Ajans | İMH
     
© 2012 Çağrı Eğitim ve Kültür Derneği Tüm Haklari Saklidir.    
Ritim Ajans    
Üye Girisi
 
SIFREMI UNUTTUM
YENI ÜYELIK
Önceki Sayfa   Geri
 
Makaleler 
 
Ankete Katıl

Sitedeki İçerkler Yeterlimi ?


Evet
Kısmen
Hayır
 
Sonuçlar
Ankete Katılım Sayısı : 23

Önceki Anketler


Mail Grubuna Kayıt Olun!
Listeden çıkmak için tıklayınız.